Discountler user

Zbritjet më të mira, Kuponë Falas, Kodet Promocionale dhe KartatMisioni i Discountler është të bëjë blerjen online të shërbimeve dhe mallrave të përshtatshme dhe fitimprurëse. Ideja e projektit tonë është të propozojmë një përvojë të re të gjetjes dhe aplikimit të ofertave komerciale më tërheqëse dhe zbritjeve promocionale pranë jush. Ju mund të vlerësoni paraprakisht shumën reale të kursimeve.

Merrni më shumë dhe paguani më pak!

Zbritjet dhe kuponët bëhen të disponueshëm
me vetëm një klik

Merrni ofertën më të mirë me çmimin më të mirë sot!

Të gjithë do të gjejnë një zbritje që do t'i interesojë

kuponët e zbritjes nuk zgjasin përgjithmonë
Kodet e zbritjes të krijuara nga Discountler ju lejojnë të blini produkte ose shërbime specifike me një çmim të reduktuar. Këto kode promocionale ofrojnë një mundësi të shkëlqyer për të kursyer në rroba, pajisje elektronike, bileta ajrore dhe hotele. Duke përdorur një kod kuponi, mund të blini një shërbim cilësor me një çmim të ulur ndjeshëm, dhe në disa raste, falas. Gjetja dhe përfitimi nga ofertat më të mira pranë jush nuk ka qenë kurrë më e lehtë dhe më fitimprurëse!

Ofertat me zbritje janë të disponueshme vetëm për një periudhë të caktuar. Ju duhet të përfitoni nga këto promovime derisa ato janë në dispozicion! Kuponët lindin dhe, po aq befas, përfundojnë! Mos prisni që ndonjë promovim të jetë i disponueshëm përgjithmonë. Përdoruesit tanë nuk humbasin kohë të çmuar dhe optimizojnë kostot duke blerë më shumë.

Orët e lumtura gjatë aktiviteteve apo pushimeve familjare do t'ju lehtësojnë stresin dhe lodhjen

Shijoni përshtypjet, emocionet dhe kujtimet e reja. Një rritje e niveleve të dopaminës, endorfinës dhe adrenalinës gjatë gjithë ditës është e garantuar.

Mos harroni se ofertat më të mira nuk zgjasin kurrë përgjithmonë. Ndonjëherë, është më mirë të shfrytëzosh një mundësi sesa të pendohesh për zbritjet e humbura për një kohë të gjatë. Blerja me Discountler është gjithmonë argëtuese dhe shpërblyese. Listat e mallrave dhe shërbimeve të ofruara, si dhe çmimet e tyre, janë mbresëlënëse. Pra, mos e shtyni për nesër atë që mund të blini me një çmim të zbritur sot!

Ju mund të përballoni gjithçka që keni ëndërruar.
zbritjet përmirësojnë disponimin

Shumica e yjeve të Hollivudit dhe të famshëmve kënaqen duke blerë me një çmim të zbritur

Yjet e Hollivudit dhe të famshmit përdorin zbritje
Kursimi me mençuri është një aftësi që e bën jetën luksoze, të pasur dhe të larmishme pa rrezikuar të prishësh bankën. Të shkosh në një aventurë me një kupon në xhep është gjithmonë më mirë sesa të shpenzosh shumën e plotë. Me një zbritje, vizitoni një restorant të respektuar me familjen tuaj, bëni një trajtim spa me një mik, porositni grim profesional, hairstyle dhe blini një fustan të bërë me porosi.

Discountler ndoshta ofron listën më të gjerë të zbritjeve të disponueshme në internet, kodeve promocionale, kuponave aktive dhe kartave për shërbime dhe mallra në të gjithë internetin. Nuk do të gjeni oferta kaq të shkëlqyera askund tjetër. Ne mbledhim ofertat më të mira dhe i shpërndajmë ato tek ju.

Ofertat më të mira Discountler do t'ju ndihmojnë të përfitoni nga:

• Shërbime në sallone bukurie dhe shëndetësore
• Kuponë falas për ushqimin e shpejtë pranë jush
• Zbritje në restorante, kafene dhe bare të ndryshme
• Kurse trajnimi online, klasa offline dhe studio
• Kuponë për të vizituar muzetë, teatro dhe koncerte
• Aktivitete rekreative dhe ekskursione pranë jush
• Ofertat më të mira për të udhëtuar nëpër vend dhe jashtë vendit

Do të keni akses në ofertat speciale promovuese nga kompani nga një gamë e gjerë industrish që nuk janë të disponueshme në faqet e tjera të zbritjeve.

Të gjithë do të gjejnë një ofertë sipas dëshirës së tyre
kuponë zbritje për të gjithë

Bëhuni një nga ata që përfitojnë rregullisht nga promovimet ditore të Discountler

zbritjet janë në dispozicion sot
Nuk ka nevojë të presësh për të premten e zezë, të hënën kibernetike, shitjet e Vitit të Ri, shitjet sezonale, promovimet e ditëlindjeve, zbritjet e hapjes ose mbylljes, etj. Çmime të ulëta ofrohen gjatë gjithë vitit, shtatë ditë në javë! Prania e kodeve të përhershme të zbritjes është një arsye për të blerë pa ndërprerje. Blini aty ku janë çmimet më të mira.

Ne kemi mbledhur promovime unike në internet, kode kuponësh dhe karta zbritjeje nga kompani të shumta posaçërisht për ju. Ofertat e mira për gamën më të gjerë të mallrave dhe shërbimeve do të bëhen të disponueshme për përdorim. Bashkohuni me ne dhe merrni kode kupon për shërbime dhe produkte të ndryshme falas! Është shumë joshëse kur disa kupona në Discountler arrijnë 100%!

Kuponë Falas në Grup dhe Zbritje të Korporatave

Discountler e bën të lehtë gjetjen e zbritjeve argëtuese që do të tërheqin të gjithë. Jeni lodhur nga festat e mërzitshme në zyrë apo takimet monotone me miqtë? Është koha për të bërë një ndryshim!

• Zgjidhni ofertat më të mira dhe merrni kuponë falas
• Ndani kuponat me miqtë dhe kolegët
• Merrni së bashku përvoja të reja të paharrueshme

Ju do të mund të zgjidhni shërbime dhe ngjarje me çmimet më të mira pa kufizime duke na vizituar rregullisht. Një sistem tërheqës bonus ju lejon të grumbulloni fonde për tekat më të shtrenjta ose blerjet në grup në një kohë të shkurtër.
kuponat në grup dhe zbritjet e korporatave
Gjeni ofertat më të mira në qytetin tuaj: restorante, sallone bukurie, spa, fitnes dhe agjenci udhëtimesh. Klubet e argëtimit ekstrem ju ofrojnë zbritjet më të favorshme në grup. Diskutoni propozimet që ju pëlqejnë me miqtë tuaj. Kuponët në grup ju ndihmojnë të argëtoheni me familjen, miqtë ose kolegët tuaj dhe me një zbritje të madhe!

Nëse ju pëlqen marrëveshja dhe dëshironi të përfitoni prej saj, tregoni miqve dhe të njohurve tuaj për idenë e shfaqur. Sa më shumë njerëz të dinë për ofertën, aq më shumë gjasa keni për të marrë pjesë në ngjarje!

Rekomandoni marrëveshjen për kolegët përmes listës suaj të kontakteve dhe krijoni grupin më të mirë të mundshëm së bashku për t'u argëtuar!

Tregojuni miqve tuaj për planet tuaja të reja të fundjavës!

Ndani dhe rekomandoni ofertat me zbritje
Lexoni kushtet e promocionit, shkarkoni dhe printoni kuponin, paraqiteni atë tek shitësi dhe merrni përshtypje të paharrueshme. Vizitoni Discountler çdo ditë për të kapur oferta të reja!

A jeni pronari krenar i një kuponi? urime! Merre me vete dhe tregoje në vendin e kërkesës. Kodi i zbritjes do t'ju japë gjithçka që është premtuar. Shijoni zbritjet.

Merrni kode zbritjeje dhe karta kupon falas për veten tuaj ose si dhuratë. Zgjidhni një orë të përshtatshme për të përdorur kuponin e zbritjes dhe merrni me vete miqtë dhe të njohurit tuaj. Nëse ju pëlqeu marrëveshja, ju lutemi ndajeni me të tjerët. Rekomandoni ofertën për miqtë tuaj përmes profileve tuaja në rrjetet sociale dhe filloni këtë aventurë me grupin tuaj të gëzuar.

Identifikohu për të hyrë në listën e zbritjeve të disponueshme taniNe do t'ju mbajmë të përditësuar me të gjitha ofertat interesante pranë jush tani e tutje.

Mos humbisni një zbritje të madhe grupi ose korporate sot!

Të gjithë duan të blejnë vazhdimisht shërbime cilësore. Nëse tashmë keni arritur të merrni diçka me një zbritje ose kod kuponi, ndani përvojën tuaj me të tjerët.

Mos u kënaqni me zgjedhje të rrezikshme. Të gjithë kanë qasje në komentet e njerëzve që kanë përjetuar tashmë ofertat e ofruara. Mësoni më shumë rreth shitësit dhe besueshmërisë së tyre me një klikim të vetëm. Kur konsumatorët kanë një përvojë pozitive, ata do të lënë një rishikim dhe rekomandim të mirë. Gjithmonë lexoni komente nga përdoruesit e tjerë dhe mos harroni të lini komentet tuaja!

Çdo konsumator përmbush detyrën e tij sociale duke u dhënë të tjerëve informacion të besueshëm për përvojën e tij, duke i dhënë shtysë biznesit që të bëhet më i mirë për klientët e tij. Rishikimet janë mjeti më i fuqishëm, reciprokisht i dobishëm që çdo biznes dhe konsumator mund të përdorë sot. Shumica e përdoruesve marrin një vendim blerjeje bazuar në reagimet e klientëve të tjerë. Reputacioni luan një rol kyç.

ZBRITJE - TË FAVORSHME PËR TË GJITHA PALËT
Si rezultat i një promovimi, një klient merr një kupon që garanton një ulje reale të çmimit dhe përvoja argëtuese. Biznesi merr një klient të ri.

ZBRITJE - ARGËTIM ME FAMILJEN DHE MIQET
Ftoni miqtë dhe të afërmit! Sa më shumë njerëz rreth jush të mësojnë për promovimin aktual, aq më shpejt të gjithë pjesëmarrësit do të marrin shumë emocione të reja pozitive!

ZBRITJE - NDAJENI SHËRBIMET TË REJA
Tregojini botës për shërbimet, bonuset dhe promovimet e reja që keni zbuluar ose zhvilluar. Flisni për veçoritë, materialet, dizajnin dhe avantazhet që kanë vetëm produktet tuaja. Ne do t'u tregojmë të tjerëve për to.

ZBRITJE - NJË RRJEDHJE E VAZHDUESHME KLIENTET E RI
Një promovim për klientët e rinj është një teknikë e rëndësishme marketingu për çdo biznes. Zbritjet stimulojnë vërtet fluksin e klientëve të rinj dhe besnikërinë e markës.

Zbritjet Janë një Mjet Efektiv ShitjeshA keni supozuar se rruga më e shkurtër për në zemrën e një blerësi është përmes promovimeve, bonuseve dhe zbritjeve?


Epo, po, funksionon shkëlqyeshëm!Ka shumë mënyra për të tërhequr vëmendjen e blerësve, duke përfshirë reklamat, shpërblimet, dhuratat, mostrat falas dhe më shumë. Tregtarët nuk ndalojnë së gjeneruari ide të reja, por nuk ka ende një mënyrë më efektive.

Ulja e çmimit është ndoshta mënyra më e vjetër dhe më e mirë për t'i interesuar vizitorët për oferta specifike. Kjo është më e besueshme se stimujt e tjerë. Zbritjet tërheqin më shumë vëmendjen e konsumatorit dhe stimulojnë kërkesën. Ato marrin forma dhe kushte të ndryshme. Përveç shitjeve tradicionale sezonale, ka zgjidhje mjaft kreative reklamimi. Ky model tërheqjeje pranohet jo vetëm nga blerësit, por edhe nga përfaqësuesit e biznesit. Programet e zbritjes lejojnë furnitorët të tërheqin shpejt më shumë klientë pa kërkuar investime shtesë.

Zbritjet janë një element i rëndësishëm në strategjinë e çdo shitësi të suksesshëm

Historikisht zbritjet u shfaqën dhe filluan të aplikohen në kushtet e tregtimit në rrugë. Zbritje ka marrë ata që kanë blerë një sasi më të madhe malli si rezultat i negociatave

Sistemet e zbritjeve aktualisht përdoren nga bizneset e mëdha, të mesme dhe të vogla, si dhe nga sipërmarrës individualë dhe është një mjet reklamimi shumë efektiv. Duke vendosur kode promocionale dhe kupona, shitësi tërheq klientët, gjë që u lejon atyre të bëjnë shitje dhe të rrisin fitimet.

Si çdo mundësi potencialisht tërheqëse, zbritjet dhe promovimet mund të përfitojnë sipërmarrësit, kompanitë dhe tregjet globale.
zbritje element i rëndësishëm i strategjisë moderne të marketingut

Discountler lidh sipërmarrësit e orientuar drejt shërbimit dhe startup-et në mbi 50 industri.
Kompanitë nga sektorë të ndryshëm të ekonomisë publikojnë zbritjet e tyre këtu dhe startup-et marrin shitjet e para të produkteve të tyre të reja. Nuk ka nevojë të hipotezoni se cilat oferta do të jenë me interes për blerësit e mundshëm, kjo është e lehtë për t'u kontrolluar.Përdorimi i kuponëve Discountler është më i lehtë sesa shpikja e programit tuaj të kuponit!

Si zhvillues i një produkti të ri, ju mund të bëheni një lider tregu

lider tregu
Ne kemi krijuar një motor të dobishëm për hapjen dhe drejtimin e rehatshëm të projekteve të reja. Për secilin nga proceset e biznesit tuaj, është mirë të keni mjete të dedikuara, më të mira në klasë dhe disa veçori dhe aftësi shtesë. Shitja e shërbimeve me një çmim të zbritur është në fakt një lloj promovimi që synon të tërheqë një audiencë të re. Ideja është që përdoruesit që përdorin kuponë ose kode do të përsërisin blerjen. Një shitje e tillë synon të rrisë ndjeshëm besnikërinë dhe besimin, jo për pasurim të menjëhershëm.

Në këtë mënyrë ju do të merrni klientë më miqësorë, të sinqertë dhe të përgjegjshëm, të cilët ju ndihmojnë të bëni hapin tjetër drejt fronit në vendin tuaj
Zbritjet, kuponët, kuponët dhe promovimet janë kryesisht një mjet marketingu
Discountler u krijua për të nisur dhe rritur shitjet e startup-eve dhe projekteve që zhvillojnë dhe ofrojnë lloje të reja shërbimesh. Ne ju ndihmojmë të gjeni dhe zgjeroni tregje të reja duke organizuar sisteme të mëdha zbritjesh që do të jenë një trampolinë për shitësit.

Sistemi i gjenerimit të zbritjeve bëhet një mjet modern marketingu për të rritur shitjet dhe për të tërhequr klientë të rinj. Ju mund të arrini horizonte të reja duke zhvilluar dhe përshtatur shërbimet tuaja me një audiencë të re.

Ofrimi i një zbritjeje masive do ta bëjë ofertën tuaj më interesante dhe më të kërkuar. Në të njëjtën kohë, duhet të shmangen metodat e dyshimta për të tërhequr vëmendjen dhe kushtet komplekse për marrjen ose ofrimin e shërbimeve me cilësi të dyshimtë me një çmim më të ulët.
zbritjet ndihmojnë në hapjen e horizonteve të reja
Ofertat promovuese zakonisht përdoren kur një tregtar dëshiron të tërheqë vëmendjen e një segmenti të caktuar të audiencës. Ka shumë opsione: zbritje për nënat, mësuesit, veteranët, zbritjet për të moshuarit dhe kartat e zbritjes së studentëve. Është e dëshirueshme të ofrohen opsione të ndryshme për grupe të ndryshme njerëzish. Shumica dërrmuese e konsumatorëve pëlqejnë të bashkërendojnë me miqtë dhe të bëjnë blerje në grup.

Kur zbritjet nuk janë të disponueshme, blerësit bëhen më dyshues dhe kërkues. Blerësit e interesuar nuk do të kryejnë kurrë një blerje derisa të jenë të sigurt se marrëveshja është fitimprurëse. Ata duan të dinë se po marrin më shumë sesa paguajnë. Në fund të fundit, ngjitësi i zbritjes vendos nëse do ta shisni produktin ose shërbimin tuaj apo jo.

Psikologjia e zbritjeve është e vështirë të mbivlerësohet. Disa motivues psikologjikë inkurajojnë blerësit të ndajnë informacione dhe t'i shtyjnë ata të përsërisin blerjet. Pra, fushata e marketingut, "Sill një mik dhe përfito një zbritje të dyfishtë" është dy herë më interesante.

Aftësia për të marrë një kod promocional ose kupon do të përfitojë njësoj si konsumatorët ashtu edhe furnizuesit.
Zbritjet me të vërtetë i bëjnë njerëzit të lumtur
zbritjet i bëjnë njerëzit më të lumtur
Ato ndihmojnë në tërheqjen e klientëve të rinj, që do të thotë se mund të ndikojnë në fitimet afatgjata. Elementi kryesor është gjetja e një qasjeje për çdo blerës, tërheqja e vëmendjes së tyre dhe stimulimi i shitjeve në të ardhmen. Mbani mend, zbritjet nuk kompensojnë paaftësinë tuaj për të punuar me klientët. Nëse ata bëhen shitësit tuaj me shumicë apo klientët e rregullt varet vetëm nga ju. Mjeti kryesor i një sipërmarrësi nuk është një kod zbritjeje, por një shërbim me cilësi të lartë dhe të sjellshëm.

Një ofertë e mirë vërtet ndryshon mënyrën se si një person mendon dhe ndjen. Kështu, zbritjet jo vetëm që përmirësojnë mirëqenien e njerëzve, por gjithashtu u japin konsumatorëve lirinë e veprimit. Ata kanë aftësinë të rrisin nivelin e hormonit oksitocinë dhe të rrisin frymëmarrjen dhe rrahjet e zemrës. Blerësit do të vazhdojnë të kërkojnë oferta zbritjeje për të mbajtur disponimin e mirë.

E vërtetuar: Kuponët i bëjnë klientët 12% më të lumtur.
A mund ta dëmtojnë biznesin tuaj zbritjet?
Zbritjet janë një thikë me dy tehe. Ato janë mjete të shkëlqyera për të tërhequr klientët dhe për të rritur shitjet nëse përdoren siç duhet. Kur qëllimi juaj është të rrisni vlerën, sigurohuni që të ofroni një çmim të lartë për një produkt. Nga ana tjetër, kur ju duhet të rritni fitimet, duhet të fokusoheni në marrjen e mbulimit maksimal, kështu që çmimi luan një rol dytësor.

Me ekuilibrin e duhur, zbritjet ju lejojnë të tërhiqni me shpejtësi vëmendjen e klientëve dhe të fitoni shumë para shpejt. Duket si një plan i thjeshtë: krijoni një kod promocional, bëni një vendosje reklamash, blerësit grumbullohen pranë arkës dhe paratë rrjedhin si ujë. Fatkeqësisht, është shumë e lehtë për të qenë e vërtetë!
zbritjet do të rrisin fitimin tuaj

Rezulton se zbritjet kanë rregullat, avantazhet dhe disavantazhet e tyre.Me këtë në mendje, kurrë mos vendosni zbritje në mënyrë të paarsyeshme. Është e rëndësishme të planifikoni dhe llogaritni me kujdes në mënyrë që çdo shitje e një produkti ose shërbimi të jetë fitimprurëse. Ndiqni këto tre udhëzime bazë për të eliminuar gabimet që ndonjëherë bëjnë sipërmarrësit e papërvojë.

1
Asnjëherë mos e shisni me humbje

2
Asnjëherë mos ofroni zbritje më të ulët se 5%

3
Asnjëherë mos vendosni një zbritje për produktin më të shiturËshtë e rëndësishme të llogaritni rreziqet dhe përfitimet e mundshme përpara se të testoni një promovim të ri!

Çmimet e ekspertëve frymëzojnë besimin e konsumatorëve
ofertat më të mira dhe çmime të ulëta
Zbritjet janë konsideruar gjithmonë si një nxitje e fuqishme për të blerë. Numrat e duhur i lejojnë blerësit të ndjejnë një ulje serioze të çmimit. Kuponët dhe kodet zvogëlojnë dëshirën e dikujt për të krahasuar çmimin e një produkti me atë të një dyqani tjetër. Në të vërtetë, një etiketë promocionale e kursen plotësisht blerësin nga kërkimi i një marrëveshje alternative nga konkurrentët.

Rritja e vëmendjes së klientit garantohet nëse strategjia e çmimeve dhe zbritjeve zhvillohen siç duhet. Kuponët dhe zbritjet kanë fuqinë për të tërhequr një numër më të madh blerësish sesa mjetet e tjera të marketingut. Në mënyrë që klientët potencialë të dëshirojnë të blejnë nga ju, është e rëndësishme të mbani mend se ata gjithmonë llogaritin përfitimet. Kjo duhet të merret parasysh kur planifikoni çmimin. Blerësit duan të shohin çmime të përballueshme dhe kursime konkrete. Shuma në etiketën e çmimit duhet të jetë tërheqëse.
Zbritjet formojnë mendimin pozitiv të blerësit për produktin dhe shitësin
Pasi të kuptoni efektet e zbritjeve në audiencën tuaj të synuar, shitjet tuaja do të rriten dhe ju do të jeni në gjendje të lansoni këtë mjet të fuqishëm për të tërhequr herë pas here klientë të rinj.

Zbritjet, kuponët dhe kodet promovuese tërheqin dhe mbajnë një audiencë konstante me pagesë dhe mund t'u ofrojnë atyre një sistem unik besnikërie që sigurisht ndihmon në rritjen e shpeshtësisë dhe madhësisë së çekut mesatar.

Tani, ju e dini se për çfarë janë zbritjet dhe si mund të ndihmojnë biznesin tuaj. Discountler me kënaqësi do t'ju ndihmojë të arrini qëllimet tuaja!

Ende nuk jeni regjistruar? Krijo një llogari për t'u bashkuar me ne dhe për të marrë më shumë mundësi për tregti të suksesshme. Është falas!

10 arsyet kryesore pse duhet të filloni një biznes me Discountler


1. Ju jeni shefi juaj. Duke qenë të pavarur, do të fitoni lirinë e zgjedhjes dhe do të jeni në gjendje të realizoni planet tuaja.

2. Realizimi i ambicieve. Ju mund të krijoni një produkt ose shërbim që do të jetë i dobishëm për njerëzit dhe të merrni një përvojë të re interesante dhe të rëndësishme.

3. Çdo ditë bëni atë që ju pëlqen. Bëni atë që ju intereson dhe mund t'i ktheni hobi dhe interesat tuaja në një sipërmarrje fitimprurëse.

4. Shumëllojshmëri. Nëse jeni të lodhur nga puna juaj monotone, filloni një projekt të ri.

5. Loja juaj, rregullat tuaja. Sipërmarrja ju jep lirinë për të shprehur veten dhe për të zbatuar cilësitë dhe aftësitë tuaja më të mira.

6. Rezultati i punës suaj ju përket juve. Kur punoni shumë, ju zhvilloni markën tuaj.

7. Pavarësia financiare dhe të ardhura të konsiderueshme. Investoni shpirtin dhe përpjekjet tuaja të mëdha në biznesin tuaj dhe shpërblimi duhet dhe do të jetë i denjë për të gjitha përpjekjet tuaja. Vetëm drejtimi i biznesit tuaj lejon një person të pasurohet.

8. Ëndrrat bëhen realitet. Zotërimi i biznesit tuaj fiton më shumë para dhe ju kursen kohë dhe energji. Ky potencial mund të drejtohet në diçka tjetër.

9. Orari falas. Rutina e sipërmarrjes zakonisht ofron më shumë mundësi për të balancuar punën, familjen dhe argëtimin.

10. Më afër shtëpisë. Duke krijuar një atmosferë të këndshme dhe komode pune në shtëpinë tuaj ose jo larg saj, nuk do të përdorni transportin publik çdo ditë ose do të qëndroni në bllokime trafiku për shumë orë.
About Us Support
Privacy Agreement
Discountler ©
discountler.com
Rights Reserved